• Неодамнешно
MIG комплет за додатоци за заварување за Линколн Магнум 100L Tweco Mini #1, 11-35 0.035 '' Совети за контакт 21-50 гасни млазници 35-50 дифузери за гас 24 парчиња 24 парчиња

MIG комплет за додатоци за заварување за Линколн Магнум 100L Tweco Mini 1, 11-35 0.035 '' Совети за контакт 21-50 гасни млазници

DEN 2.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Пакетот вклучува 20 парчиња 11-35 0,035 ”совети за контакт за заварување MIG; 2 парчиња од 21-50 (1/2 ”) гас млазници; 2 парчиња 35-50 дифузери со гас. Овие артикли се компатибилни со пиштолите за заварување на серијалот Lincoln Magnum 100 L K530 2 парчиња од 21-50 (1/2 ”) гасни млазници; 2 парчиња 35-50 дифузери со гас. Овие артикли се компатибилни со Lincoln Magnum 100 L K530 серии за заварување пиштоли и Tweco Mini #1. За големината на жицата за заварување : Имаме 11-35 0,035 ”совети за контакт од 0,9 мм. Погодно е за замена на истрошени или оштетени совети за лемење, проширување на услужниот век на пиштолот Миг. Дизајниран да обезбеди конзистентно хранење со жица и перформанси. Овие артикли се збир на нови вообичаени потрошни материјали за заварување, а не оригинални. Име на артикалот : Комплет за додатоци за заварување MIG 11-35 Совет за контакт 21-50 гас млазница 35-50 дифузер за гас со употреба со Lincoln Magnum 100 L K530 Series & Tweco Mini#1 Список Вклучен : MIG Contact Tip 11-35 0.035 ”WSM-00008 x 20 Парчиња MIG гас дифузер 21-50 1/2 ”WSM-00235 x 2 парчиња MIG гас млазници 35-50 WSM-00234 x 2 Парчиња Повеќе детали : Материјал : Бакарна ставка Количина на пакет : 24 парчиња Потрошувачки материјали Тип : MIG додаток за додатоци за врвови за врв применлив модел на пиштол за заварување : Lincoln Magnum 100 L & Tweco Mini #1 Ампеража на факел : 100 засилувачи Внимание : Плазма сечење на факел за задниот дел, не оригинален совршен натпревар и добар избор за замена на оригиналните потрошувачки делови. Пред да купите, ве молиме упатете се на сопствен код за потрошен материјал или код за модел на факел.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината...

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали
  • Неодамнешно

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн 2 видови решетки : 3 х3 с

LLAMN Телефон Носителот 12 Инчен 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени
  • Неодамнешно

LLAMN Телефон Носителот 12 Инчен 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. Сакам Закрпи За Кучиња Зборови Слоган Букви Цртан Филм Везено Железо на Шие На Лепенка За Облека Фармерки

DEN 0.67

Големина : 1,3 / 8Х3, 5 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За
  • Неодамнешно

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За

DEN 145.44

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% сосема нов и висок квалитет ПРЕДНОСТИ : Водоотпорен, повторно запечатлив, може да се �

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За
  • Неодамнешно

Лути Ајкула Печатени Силиконски Случај За AirTags Со Приврзок За Клучеви Заштитен Капак Пронаоѓач На Воздушни Ознаки Држач За

DEN 1.67

Силикон Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна заштитна футрола за аитаг е изработена о�