• Неодамнешно
Сини рачни делови Делукс водопад и лебдат од дрво, стакло со песок и пронајдени дрвени рачно изработени ветерници за ветер

Сини рачни делови Делукс водопад и лебдат од дрво, стакло со песок и пронајдени дрвени рачно изработени ветерници за ветер

DEN 686.40
Достапно на барање

Количина на стоки

Рачно изработени од квалификувани занаетчии со употреба на стакло со песок во уникатни и светли бои. Пријатен, нежен звук. Прав обложен за да се заштити финишот. Пронајдено дрво : Дрифтвуд се собира од плажа и шума, оставајќи ги локалните ресурси неповредени. Секое парче е природно исушено и уникатно. За употреба во затворен простор како Suncatcher или wallиден декор. Ставете во прозорец за прекрасен ефект на стакло. За употреба на отворено : За да ја задржите финишот, препорачуваме периодична примена на запечатувач како што е чист полиуретан. Во спротивно, ако левото надвор од стаклото ќе оксидира природно. Малите варијации во бојата и формата се природата на рачно изработени подароци и го прават секое парче оригинално. Рачно изработени од квалификувани занаетчии со употреба на стакло со песок во уникатни и светли бои. Пријатен, нежен звук. Прав обложен за да се заштити финишот. Пронајдено дрво : Дрифтвуд се собира од плажа и шума, оставајќи ги локалните ресурси неповредени. Секое парче е природно исушено и уникатно. За употреба во затворен простор како Suncatcher или wallиден декор. Ставете во прозорец за прекрасен ефект на стакло. За употреба на отворено : За да ја задржите финишот, препорачуваме периодична примена на запечатувач како што е чист полиуретан. Во спротивно, ако левото надвор од стаклото ќе оксидира природно. Малите варијации во бојата и формата се природата на рачно изработени подароци и го прават секое парче оригинално. Сините рачни ветерници се рачно изработени од занаетчии во Бали. Користејќи стакло со песок и пронајдени парчиња дрво, секоја е оригинал. Стаклото прави нежен звук на треперење кога ветрот дува. Прекрасна во градината или влезниот начин и се удвојува како wallиден декор. Ако се прикаже на отворено, внесете внатре за време на временските услови.

Повеќе детали

Избор на купувачи

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,
  • Неодамнешно

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,

DEN 0.67

* Хуманизиран Прилагодлив Дизајн : осветлување пет 90 степени прилагодливо, што може да има крива на дист�

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита
  • Неодамнешно

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита

DEN 208.00

★ Еден клуч за капакот, допрете го дизајнот на школка, едната рака на капакот без напор ★ Удобна рачка з�

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo
  • Неодамнешно

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo

DEN 742.40

? Нуди целосна заштита низ целиот уред и го штити вашиот уред од секојдневните испакнатини, гребнатини, �

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки
  • Неодамнешно

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки

DEN 135.20

Куки за wallидови за бања : theидните куки можат цврсто да се залепат на wallидот, кои се отпорни на абење и да �

Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална
  • Неодамнешно

Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална

DEN 1.67

Мала големина и компактна структура, погодна за канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, бања, хотел

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем
  • Неодамнешно

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем

DEN 1159.84

ЕМФ ЗАШТИТА.МИР НА УМОТ Тој е добро дизајниран да одговара на повеќето жени и мажи Ефикасност од 99,9% Зашт

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор
  • Неодамнешно

Ибалоди Модерен Нем Вентилатор Лесен Едноставен Вентилатор За Внатрешен Таван Со ЛЕД Светло 3 Сечила На Голем Дрвен Вентилатор

DEN 1.00

9 inboom : 15cm / 25cmpower : Led Светло 24wfan Мотор Моќност : 65wwind брзина : 3 Брзина Вентилатор Ножот : 3 Парчињакористете �

Womenените миди фустан, каросек клуб миди фустан секси длабок v врат, избришан колк плетен фустан краток основен фустан од миди
  • Неодамнешно

Womenените миди фустан, каросек клуб миди фустан секси длабок v врат, избришан колк плетен фустан краток основен фустан од миди

DEN 1.00

Имајќи добра хигроскопчност и дишење, удобно за носење.86 '' —должина : 99cm / 38.20 '' Хип : : 8297cm / 32.19 '' Големина :