• Неодамнешно
Пен Држава Хокеј Двор Знаме И Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

Пен Држава Хокеј Двор Знаме И Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

DEN 3.33
Достапно на барање

Количина на стоки

100% Полиестер. Не Се Потребни Алатки Комплетот има 13" х 18 "Градинарско Знаме и 17" (ш) х 40 " (ж) Склопен Штанд За Градинарски Знамиња со Големина. Знамето на дворот Е Изработено од 100% Полиестер Од 2 Слоја Со Зашиена Постава и Логоа Печатени На Екран Кои Се Гледаат И Читаат Правилно од Двете Страни, Увезени. Држачот за Држач за знаме е Челик Обложен со Прав, има Засилен Двојно Заварен Удел на Земја и Два (2) Гумени Затворачи. Идеален за Вашата Градина, Двор или Влез и Одличен Алумни Или Подарок за Загревање На Куќата. Знамето на градината Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Универзитет или Колеџ. Овој Комплет За Држачи За Знаме И Знаме На Градината на Колеџот е идеален комплет за вашиот двор, градина, патека, поштенско сандаче или влез во домот. Овој пакет ги вклучува вашите избрани 13" х 18 " Двострано Колеџ Градина Знаме заедно со Цврст Челик Во Прав Обложени Градина Знаме Стојат со 2 вклучени Гумени Затворачи. Градинарското знаме е со димензии 13х18 инчи, изработено е Од полиестер со 2 Слоја со зашиена постава, Отпечатен Е Двостран Екран, има горен ракав за столб за вметнување на вклучениот Држач за Градинарско Знаме.Штандот За Знаме На Градината ја мери собраната висина од 40" и има ширина на попречната шипка на знамето од голем 17". Исто така, штандот е изработен од челик, црн е обложен со прав за отпорност на ' рѓа, а уделот на земјата е направен со двојни завари за дополнителна издржливост. Уникатен подарок, нашиот комплет е подготвен за летање и не се потребни алатки за склопување. Знамето Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Колеџ и Универзитет.

Повеќе детали

Избор на купувачи

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,
  • Неодамнешно

KLKCMS 2 СВЕТЛА 80/100 / 120w-ДЕФОРМАБИЛНО Гаражно Осветлување Прилагодливо 27 Гаража Во Близина На Таванот, работилницата,

DEN 0.67

* Хуманизиран Прилагодлив Дизајн : осветлување пет 90 степени прилагодливо, што може да има крива на дист�

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]
  • Неодамнешно

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]

DEN 1499.20

Бренд : HTTMT Стврднат, мазен конус обезбедува брзи 45° ракети или еден или двоен круг Завртката со една сте�

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, розова црвена роза пеперутка
  • Неодамнешно

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, розова црвена роза пеперутка

DEN 2.33

Една големина одговара на главата на повеќето луѓе, совршена за жени, мажи, девојчиња, момчиња Управен д�

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита
  • Неодамнешно

Ултратин Ултратин надградена храна од силиконски патувања со силиконски патеки што може да се сува суво заштита на сува заштита

DEN 208.00

★ Еден клуч за капакот, допрете го дизајнот на школка, едната рака на капакот без напор ★ Удобна рачка з�

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo
  • Неодамнешно

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo

DEN 742.40

? Нуди целосна заштита низ целиот уред и го штити вашиот уред од секојдневните испакнатини, гребнатини, �

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4
  • Неодамнешно

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4

DEN 575.84

Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење Железо �

Бебе девојки Божиќен фустан дете со долги ракави снегулки туту фустан +лента за глава 2 парчиња облека за девојчиња Божиќна
  • Неодамнешно

Бебе девојки Божиќен фустан дете со долги ракави снегулки туту фустан +лента за глава 2 парчиња облека за девојчиња Божиќна

DEN 159.84

Тоа е добар избор како Божиќни подароци Убав туту фустан поставен за вашето бебе За повеќе детали, погле

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени
  • Неодамнешно

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени

DEN 646.40

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли