• Неодамнешно
Пен Држава Хокеј Двор Знаме И Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

Пен Држава Хокеј Двор Знаме И Знаме Стојат Пол Држач Во Собата

DEN 3.33
Достапно на барање

Количина на стоки

100% Полиестер. Не Се Потребни Алатки Комплетот има 13" х 18 "Градинарско Знаме и 17" (ш) х 40 " (ж) Склопен Штанд За Градинарски Знамиња со Големина. Знамето на дворот Е Изработено од 100% Полиестер Од 2 Слоја Со Зашиена Постава и Логоа Печатени На Екран Кои Се Гледаат И Читаат Правилно од Двете Страни, Увезени. Држачот за Држач за знаме е Челик Обложен со Прав, има Засилен Двојно Заварен Удел на Земја и Два (2) Гумени Затворачи. Идеален за Вашата Градина, Двор или Влез и Одличен Алумни Или Подарок за Загревање На Куќата. Знамето на градината Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Универзитет или Колеџ. Овој Комплет За Држачи За Знаме И Знаме На Градината на Колеџот е идеален комплет за вашиот двор, градина, патека, поштенско сандаче или влез во домот. Овој пакет ги вклучува вашите избрани 13" х 18 " Двострано Колеџ Градина Знаме заедно со Цврст Челик Во Прав Обложени Градина Знаме Стојат со 2 вклучени Гумени Затворачи. Градинарското знаме е со димензии 13х18 инчи, изработено е Од полиестер со 2 Слоја со зашиена постава, Отпечатен Е Двостран Екран, има горен ракав за столб за вметнување на вклучениот Држач за Градинарско Знаме.Штандот За Знаме На Градината ја мери собраната висина од 40" и има ширина на попречната шипка на знамето од голем 17". Исто така, штандот е изработен од челик, црн е обложен со прав за отпорност на ' рѓа, а уделот на земјата е направен со двојни завари за дополнителна издржливост. Уникатен подарок, нашиот комплет е подготвен за летање и не се потребни алатки за склопување. Знамето Е Официјално Лиценцирано и Одобрено Од Колеџ и Универзитет.

Повеќе детали

Избор на купувачи

фарови фарови патнички странични фарови проектор за склопување предна светлина автомобилска ламба црни лхд фарови компатибилни
  • Неодамнешно

фарови фарови патнички странични фарови проектор за склопување предна светлина автомобилска ламба црни лхд фарови компатибилни

DEN 0.67

фарови компатибилен со фолксваген туран фолксваген кади 3 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Производ : Инсталација На �

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба
  • Неодамнешно

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба

DEN 2.33

?? ????? + ?? ????????? : Сите пликови се со леплива заптивка активирана со вода Со цврста пластична кутија и лесно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици
  • Неодамнешно

Топлински Ракавици за Стилизирање На Косата, Икоко 2 парчиња Ракавици За Виткање На Железо Ракавици Отпорни На Топлина Ракавици

DEN 111.84

·2 парчиња ракавици отпорни на топлина за стилизирање на косата.Нема Повеќе Изгореници : дали некогаш ст

Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет
  • Неодамнешно

Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет

DEN 0.33

Погоден за поврзување помеѓу водени блокови, радијатори, пумпи за вода, резервоар и друг комплет за сист