• Неодамнешно
Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822

Анкус УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за хартија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа - - - ДХ11822

DEN 1.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Мода, висок квалитет. 2.Материјал : . Уметничка хартија+сива табла, бела карта итн.прилагодено добредојде. 3.Големина : . Прилагодувањето е добредојдено. Мода, висок квалитет. 2.Материјал : . Уметничка хартија+сива табла, бела карта итн.прилагодено добредојде. 3.Големина : . Прилагодувањето е добредојдено. УВ Заштитено цмик печатење крафт кутија за испорака прилагодено лого за козметика за нега на кожа -ДХ11822. Прилагодено пакување кутија Детали За производ1.Карактеристики : Мода, висок квалитет2.Материјал : Уметничка хартија+сива табла, бела карта итн.прилагодено добредојде3.Големина : Прилагодувањето е добредојдено 4.Боја : Целосна боја НА ЦМИК, боја на Пантоне5.Лого и Дизајн : Прилагодување или нашиот калап6.Завршна површина : : Втиснување,Печат ,УВ Облога итн .7.Пакување : 1 парчиња во полибаг, 10-35 парчиња во 5 брановидни картони со флејта 8.Тежина : Врз основа на големината и материјалот, дебелинаинфо9 за купување.Минимална нарачка : 1 парчиња 10.Примерок време 2-3 работни дена.11.Време на водење 7-9 дена Фоб Шенжен, (исто така МОЖЕ Дестинација ЗА ЦИФ)Пакување И Испорака.1) за мала количина, специфики На Артиклите : Број На Модел : Dh11822вчитај : 120 kgcapacapace : 12lattechnics : Lacquermaterial : Облик На Хартија : Правоаголник : Накит Карактеристика : Еко-Пријателска Карактеристика : Преклопување Карактеристика : Акции Спецификација : 21*14*8cm Product : Организатор На Играчкитип : кутии за Складирање и Бинсмок : 1 Еез.

Повеќе детали

21*14*8cm:
Product:
Toys Organizer
Type:
Storage Boxes & Bins
Moq:
1 Pcs

Избор на купувачи

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма
  • Неодамнешно

Комплет За сечење колачиња Со вкрстени Колачиња Избрани Големини - 5 Инчи, 4 Инчи, 3 Инчи, 2 Инчи - Машина За Колачиња Во Форма

DEN 1.67

МАТЕРИЈАЛ : Одделение За Храна 430 Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Еднократно, издржливо и отпорно на

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење
  • Неодамнешно

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење

DEN 382.72

За мажи товарни панталони y2k панталони за мажи работат обични кафеави кожни панталони скијачки пантало�

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра