• Неодамнешно
Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2

DEN 191.52
Достапно на барање

Количина на стоки

Восок На Восок Надвор !. ① ПОЕФИКАСНО : Ако ја имате вистинската ракавица за перење автомобили, малку маснотии за лактите и некои производи за чистење, можете подобро да го измиете автомобилот отколку автоматскиот. € ЕКСТРА КАДИФЕН И АБСОРБЕНТА : не би го измиле телото со свињи правилно, затоа не го правете тоа ниту на вашиот автомобил. Резервирајте залихи, вклучително и сунѓери за миење автомобили, и ќе бидете поставени со месеци, ако не и со години. Така, тој е идеален за да бидете сигурни дека ракавицата е доволно подмачкана и хидрирана кога остварувате контакт со вашето возило. Работи идеално со Отпадни Пари Измијте И Восок или Миење Бура Од Суд, Восок И Шампон откако ќе се нанесе Со Отпадник Од Топови од Пена. Оваа ракавица е задолжителна за тешко отстранување на акумулацијата на вашиот проѕирен капут или залив на моторот, додека сеуште е доволно нежна за да не му наштети на вашата завршница. Ако сакате претходно да ја послужите работата со боја, инвестирајте во нашиот висококвалитетен сунѓер за миење автомобили или ракавица. Споредба во споредба со конвенционалниот сунѓер, белезниците за миење шенил се направени од кадифни синтетички материјали кои дејствуваат за да ги закопаат нечистотиите и загадувачите длабоко во влакнатанаместо на површината што остварува контакт со финишот на вашето возило. Ракавица За Миење Тестенини од шенил Нашата Ракавица За Миење Микрофибер Од Тестенини Од Шенил е дизајнирана со идеална големина на конецот за да допре до ќошињата и пукнатините на вашето возило. Одличен Квалитетдополнително, ткаенината од шенила е исклучително абсорбента и може да ја задржи многукратно својата тежина во [вода со сапуница]. Наместо да се борите со стар, неефикасен сунѓер, користете модерна ракавица за перење која беспрекорно и непречено ја лизга надворешната површина на вашето возило. Повеќе подмачкување значи помалку контакт, а помалку контакт значи помалку вртежи и гребнатини. Нашата ракавица за перење е супер мека и држи вода и сапун, така што вашето перење е полесно и побрзо.● ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА БОЈА : нашата ракавица за миење автомобили ќе собере и зароби нечистотија без гребење или обележување на надворешната површина на вашиот автомобил.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека
  • Неодамнешно

Мојата прва облека за девојчиња за Ноќта на вештерките 3 парчиња 3 парчиња тиква од тиква + здолниште со лакови + сет за облека

DEN 2.67

Мешавина од памук Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Овој симпатичен сет на Ноќта на

4 ролни жица лента за прицврстување, висока температурна жица за жици, самолеплива лента за почувствувана ткаенина за автомобилска
  • Неодамнешно

4 ролни жица лента за прицврстување, висока температурна жица за жици, самолеплива лента за почувствувана ткаенина за автомобилска

DEN 0.67

【Употреба на производот : : Широко користена за моторна прицврстување, флексибилни жици на автомобил�

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување
  • Неодамнешно

Хантер Фан Компанија 59527 Казабланка Хитриџ Внатрешен / Надворешен Тавански Вентилатор Со Контрола На Синџирот На Повлекување

DEN 0.67

ПОСТАВУВАЊЕ СОБА : внатрешен / надворешен вентилатор е прилагодлив за висина, преку вклучените 3" влажни

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,
  • Неодамнешно

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,

DEN 1.00

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ

Сезона за лов на елени на налепница за винил за декорации за автомобили камиони Виндоус браници wallsидови лаптопи итн. - Излупете
  • Неодамнешно

Сезона за лов на елени на налепница за винил за декорации за автомобили камиони Виндоус браници wallsидови лаптопи итн. - Излупете

DEN 127.20

Долготрајни : Декларациите се отпечатени со употреба на високо квалитетно мастило и ламинирани за долг�

Денот на вineубените, екипаж џемпери за џемпери, loveубовни графички преголеми кошули со долг ракав празник пулвер врвови џемпери
  • Неодамнешно

Денот на вineубените, екипаж џемпери за џемпери, loveубовни графички преголеми кошули со долг ракав празник пулвер врвови џемпери

DEN 1172.80

Најдобрите подароци.? Ние ги слушаме клиентите и ги разоткриваме сите за да обезбедиме квалитет, вклопу�