• Неодамнешно
50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба за подароци, за бизнис, ручек, шопинг,

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба

DEN 3.33
Достапно на барање

Количина на стоки

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете пластични кеси за еднократно употреба на 50 парчиња со рачки. Средната големина на оваа торба за излегување е 11,81 "(л) x7.87" (ч) x3.93 "(w), доволно е за ручек кутија, кутија за супи или пијалок. Нашите торби за подароци се отпечатени со прекрасни обрасци, многу практични и не монотони. и не е лесно да се скршат. Тие нема да бидат толку слаби како хартиени кеси. Торбите што се протекуваат и лесни, препорачуваат да ги користите околу 2 до 5 пати. 【Специјален дизајн】 : Овој водоотпорен тота е ергономски и удобен. Совршено за кутија за ручек, кутија за супи или пијалок. The Takeaway Tag е дизајнирана со специјална мека скриена рачка, кога ќе ја ставите храната и ќе ја извадите рачката, ќе добиете торба за влечење. Долната експанзија е квадратен дизајн , што може подобро да ја поправи кутијата за ручек и да го спречи кутијата за ручек да се врти над и прелевање. Поставувањето влажни работи, замрзната торба за тотали може да се склопи кога не е во употреба, така што не зазема простор во вашата торба. 【Мулти-намена】 : Торбата што треба да се врати може да се користи на торба за подароци, торба за забава, торба за носење или торба за активност. Може да задоволи многу потреби, како што се шопинг, ресторани, бизнис, фитнес, превземање и други потреби. Може да држи ручек, овошје, влажна облека, чевли и многу повеќе. 1. Нашите пластични кеси за храна можат да се склопат и да се стават во торбата, што е преносно и пријателско. Може да ги исполни вашите шопинг, пакување, бизнис, потреби за намирници кога сте на отворено. 2. Тие се доволно силни за да носат овошје, облека и многу повеќе. Носете торби не се користат само за вадење храна од ресторани, туку и за да однесете ручеци во канцеларијата, училиштето, излетите, патувањето и кампувањето. 3. Овие пластични кеси за еднократно користење се одлични за деловни намени како торби за преземање на ресторани, торби за забави или како торби за купување. 4. Пластични кеси за храна се популарен избор за трговците на мало и купувачи. Подобрена погодност и квалитет за шопинг, ресторани, потреби за торбичка.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен В�

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи
  • Неодамнешно

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови
  • Неодамнешно

Стобок Автомобил Декор Свадба Декор 70 Парчиња Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Завиткајте Лакови Подарок Завиткување Лакови

DEN 126.08

Мини Ѕвезда Подарок Лакови Подарок Заврши Повлечете Лакови Подарок Завиткување Лакови За Денот На Вљуб

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет
  • Неодамнешно

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук Изработени од висококвалитет

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,
  • Неодамнешно

Аквариум Чување Бидејќи Убиството Е Погрешно. 11оз 15оз Кригла, Аквариум Чување Подарок Од Пријатели, Најдобра Чаша За Пријатели,

DEN 432.00

Аквариум чување 11оз Или 15оз Шолја Кафеза да му покажете на таа личност колку е посебна, набавете му ја ов