• Неодамнешно
240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

240 Џебови Монета Колекција Книга и 310 Џебови Монета И Валута Собирање Врзивно Средство, Монета Валута Носителот Албум Материјали

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Монета Албум : 14 Страница Има 240 пари.Погоден за пени, токени, медалјони, значки итн. 2 видови решетки : 3 х3 см (мали) и 4,5 х 4 см. 3x3cm мрежи има 6 страници од 144 џебови, 4.5 x 4.5 cm мрежи има 8 страници од 96 џебови. Торба За Врзување монети Со Иновативен Дизајн : дизајнот на врзивно средство за собирање Монети ги вклучува карактеристиките на кутијата за монети и врзивно средство,Го Олеснува подобро складирање на монетата. Врзивно Средство за надградба : набавките за собирање Монети го користат големиот прстен 3, врзивото е покриено со стп за да формира заштита, што може да стави повеќе страници за монети. Висок Капацитет : Вкупно 310 џебови, 3 големини. Стартер Врзивно Средство вклучуваат 20-џебови страница x5, џеб големина 1.77 x 1.77 инчен, одговара на сребрен долар . 30-страница со џебови x5, големина на џеб 1, 38x1, 38 инчи, одговара на центи, никели, пара, четвртини, половини, мали долари .Страница со 3 Џебови, 10 лист 60 џеб, големина 7, 6х3, 5 инчи, одговара На Носителите На Банкноти Во Долари, банкноти, билети.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �