• Неодамнешно
Водач на водачот на нирвана, држач за ладилникот 4 пакет

Водач на водачот на нирвана, држач за ладилникот 4 пакет

DEN 223.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Подобар носител на водачот на водачот по одлична цена !!. Супер тенка дебелина од 7мм зазема многу малку простор. 4 бои во пакет во боја кои ги кодираат вашите водачи. Лесно ликвидација и капацитет на висока линија. Копче за куки за табулаторот за заклучување на мува и линија за да го обезбедите крајот на линијата. Не постои подобар начин да ги чувате вашите водачи, особено ако сакате да ги чувате целосно наместени со Tippet и мува. Со дебелина од само 7мм, тие се многу потенки и компактни од вообичаените тркала за лажица од пена што обично ги гледате и имаат повеќе карактеристики што треба да ги понудите. Табулатори за заклучување на линијата околу работ за да можете да го обезбедите крајот на вашиот водач насекаде. Плус 7 парчиња околу централната дупка за да го обезбедите и крајот на вашата линија, што и да одговара на вашиот избор. Исто така, има бар за да ја закачите вашата мува за да можете да ја задржите мувата во централната дупка заштитена од затемнување. Задната страна на количката е рамна околу работ, работејќи како водич за да може многу лесно да се засили вашиот водач, иако количката е толку тенка. Spools доаѓаат во 4 пакувања со 4 различни бои за да можете да ги обоите вашите лидери што го олеснуваат наоѓањето на оној што го барате. Можете исто така да напишете на лицето на центарот за пена со добра точка за маркерот на Шарп за лидерот, за да не можете да заборавите што е водачот на ѓубрето. Овие се одлични за вашите лидери, но тие се одлични за вашите мулти-летачки лажици, мувите можат да се закопнат во лицето на центарот на пената додека ја завиткате ладилницата на нимфата.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи
  • Неодамнешно

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,