• Неодамнешно
PLOKM Android 11 Автомобил Стерео со 9 IPS Екран На Допир Carplay За MITSUBISHI ASX 2010- Поддршка USB Dsp Контрола На Воланот DAB+ OBD DSP DVR+ RDS FM Автомобил Радио

PLOKM Android 11 Автомобил Стерео со 9 IPS Екран На Допир Carplay За MITSUBISHI ASX 2010- Поддршка USB Dsp Контрола На Воланот

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Компатибилен За MITSUBISHI ASX 2010 2011 20122 2013 2014 2015 2016 овој Автомобил стерео Радио Глава единица 2 DINMP5 мултимедијален видео плеер ①WIFI 1+16 G : 4 Core, HD Екран ②WIFI+4 G 2+32 G : 8 јадро, IPS Екран, Carplay,вентилатор За Ладење,DSP, RDS ●WIFI+4 G 6+128g : 8 Јадро, Ips ЕКРАН, carplay,вентилатор за ладење,dsp, rds} приклучоците на сите кабли и рамката може целосно да се совпаднат со Оригиналниот автомобил без промена или ОШТЕТУВАЊЕ на ОРИГИНАЛНАТА жица на автомобилот. Ние ќе ви обезбедиме услуги за поддршка, вклучувајќи инсталација.} Јазик За Поддршка : англиски/ француски/ германски/ италијански/ Шпански/ Јапонски итн Повеќе од 80 Јазици Навигацијата вклучува : 1 ● рамката 1 € единица за глава (екран) 1 ● појас за напојување(приклучок и репродукција) ● ЗАБЕЛЕШКА : ① Ве Молиме потврдете го тоа пред купувањето.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање
  • Неодамнешно

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање

DEN 1.00

Налепниците со броеви што ги добивате може да се користат во широк спектар на прилики, што ги прави одли�

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки
  • Неодамнешно

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки

DEN 135.20

Куки за wallидови за бања : theидните куки можат цврсто да се залепат на wallидот, кои се отпорни на абење и да �

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�