• Неодамнешно
Gифу целофан завиткан ролна зелена, 34 во широка x 100 стапки долга, 3 мил дебела зелена хартија за завиткување на целофан, шарена виолончело за подароци, корпи, третман?

Gифу целофан завиткан ролна зелена, 34 во широка x 100 стапки долга, 3 мил дебела зелена хартија за завиткување на целофан,

DEN 271.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Користете чиста хартија за завиткување за да завиткате корпи, кутии, рамки за слики, големи подароци, шишиња со вино, цветни аранжмани, овошни корпи, колачиња, третмани, бонбони, Божиќни украси, уметност и занает и многу други апликации. Ги прави вашите третмани и добрите уште повеќе привлечни!. По расплетувањето, вистинската големина е ширина 34 инчи, долга 100 метри. Широки апликации : Шарена ролна на целофан е совршена за секоја пригода на забавно пакување на забави, што е ваша дипломирање, роденден, дневна забава на Свети Патрик, забава за Ноќта на вештерките, дома и кујна што мора да ги имаат! Совршена употреба на кој било од фестивалот, забава, настан. По расплетувањето, вистинската големина е ширина 34 инчи, долга 100 метри. Спецификации : Нашите 34 во широка зелена целофан се преклопени на половина, а потоа се тркалаат во ролна од 17 инчи за пратка. Доволно за да користите повеќе корпи за подароци и завиткување на подароци. Зелената транспарентна ролна на целофан може да додаде прскање на боја на оние празнични третмани и корпи што ги прави уште попривлечни!. Лесен за употреба : Со 100 нозе на располагање, употребата е бесконечна. Може да се намали во различни големини и форми според вашите вистински потреби и да ја спакувате храната или подарокот. Лесен за употреба : Со 100 нозе на располагање, употребата е бесконечна. Зачинете го завиткувањето на подароците : Завитката на целофан, употребата е бесконечна, совршена за проекти за печење, пекари, третмани, корпи за подароци, вино, колачиња, бонбони, цветни аранжмани, цветни букети или уметност и занает, обидете се со шарена лента, канап или или Twist Tie Bow за завршен допир што го прави секој подарок убав. Посилна издржливост : Нашата зелена ролна на целофан е без мирис, има малку проucирна површина, дебелината на 3 мил. Посилна издржливост : Нашата зелена ролна на целофан е без мирис, има малку проucирна површина, дебелината на 3 мил. Широки апликации : Шарена ролна на целофан е совршена за секоја пригода на забавно пакување на забави, што е ваша дипломирање, роденден, дневна забава на Свети Патрик, забава за Ноќта на вештерките, дома и кујна што мора да ги имаат! Совршена употреба на кој било од фестивалот, забава, настан.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници
  • Неодамнешно

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници

DEN 832.00

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]
  • Неодамнешно

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]

DEN 1499.20

Бренд : HTTMT Стврднат, мазен конус обезбедува брзи 45° ракети или еден или двоен круг Завртката со една сте�

Flyekist Прекинувач Носење Случај Компатибилен со Nintendo Прекинувач / Oled Модел, Преносни Патување Прекинувач Торба За Складирање
  • Неодамнешно

Flyekist Прекинувач Носење Случај Компатибилен со Nintendo Прекинувач / Oled Модел, Преносни Патување Прекинувач Торба За Складирање

DEN 3.33

?Прекинувач Гласник Торба Капацитет : Одговара комплетна нинтендо прекинувач систем.Нинтендо / прекину

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење
  • Неодамнешно

Машки обични памучни постелнини панталони лабави се вклопуваат во половината на половината за влечење долги панталони за печатење

DEN 382.72

За мажи товарни панталони y2k панталони за мажи работат обични кафеави кожни панталони скијачки пантало�

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки
  • Неодамнешно

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки

DEN 135.20

Куки за wallидови за бања : theидните куки можат цврсто да се залепат на wallидот, кои се отпорни на абење и да �

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4
  • Неодамнешно

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4

DEN 575.84

Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење Железо �

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална
  • Неодамнешно

Јосу не'рѓосувачки челик не'рѓосувачки педал ѓубре ѓубре отпадоци за отпадоци може да се правда 5L за кујната за домашна спална

DEN 1.67

Мала големина и компактна структура, погодна за канцеларија, дневна соба, кујна, спална соба, бања, хотел