• Неодамнешно
2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара Држач За Прибор Отворено Скара Ска?

2 Парчиња Скара Прибор За Складирање Скара Алатка За Складирање Торба Преклопен Оксфорд Скара Торба За Носење Водоотпорна Скара

DEN 287.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : ќе добиете 2 парчиња торба за складирање алатки за скара во различни стилови, доволно количество и разни стилови за да ги задоволите вашите потреби и замени, погодни за складирање и транспорт на вашите алатки за СКАРА. Лесна За Употреба : торбата за додатоци ЗА скара за скара е дизајнирана во форма 2, едната е дизајнирана со патент и рачка, лесна за изведување, другата е дизајнирана со копче, што ви овозможува да прицврстите на скара за да ја поправите целата торба за скара. Голем Капацитет : алатките за скара носат мерки за торби прибл. 24,41 х 5,12 х 9,45 инчи/ 62 х 13 х 24 см и 5,91 х 5,91 х 19,69 инчи/ 15 х 15 х 50 см, соодветна по големина и мала тежина, што може да ги собере повеќето алатки за скара. Сигурен Материјал : држачот за прибор ЗА СКАРА е изработен од материјал од ткаенина од оксфорд, сигурен и еднократно, цврст и безбеден, не е лесен за кршење или избледување, што може да ви служи долго време, и можете да го користите со доверба. Различни Прилики : торбата за складирање прибор за скара е практична и класична, може да го избегне вашиот прибор за скара од прашина, триење и гребење, што може широко да се примени за кампување, пешачење, скара, патување со автомобил, семејно собирање и така натаму, што ви носи многу погодност. Карактеристики : Убави подароци : овие кеси за скара СЕ погодни за испраќање до вашите пријатели, колеги, роднини, соседи, членови на семејството и други што ги сакате и сакате, тие ќе бидат среќни да ги добијат овие подароци. Широко применливо : организаторот на алатки за скара е добар помошник, кој не е погоден само за држење алатки за скара, туку е погоден и за складирање на електрични алатки за поправка и така натаму, правејќи го вашиот дом чист и уреден. Спецификации : Материјал : оксфорд ткаенина Боја : црна Големина : прибл. 24,41 х 5,12 х 9,45 инчи/ 62 х 13 х 24 см, 5,91 х 5,91 х 19,69 инчи/ 15 х 15 х 50 См Пакетот вклучува : 2 х скара скара додатоци Торба Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големина. Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани.

Повеќе детали

Избор на купувачи

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна
  • Неодамнешно

ХУСЕЛ Запечатување Клип Зачувување На Закуска Заптивка Клип Силна Храна Пластична Кеса Клип Должина Клип Печат За Храна Средна

DEN 372.80

Име на производот : печат клип Карактеристики на производот : овој производ прифаќа висококвалитетен за

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање
  • Неодамнешно

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање

DEN 1.00

Налепниците со броеви што ги добивате може да се користат во широк спектар на прилики, што ги прави одли�

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта
  • Неодамнешно

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта

DEN 1.67

●3во1 Пречка За Перењеима страни на корпата за отпадоци за полесно да се одделат обоените алишта и белки

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За
  • Неодамнешно

100 парчиња/Многу Антистатички Пакет За Складирање Торба Со Патент Заклучување Торбичка За Повторно Затворање За Додатоци За

DEN 145.44

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 100% сосема нов и висок квалитет ПРЕДНОСТИ : Водоотпорен, повторно запечатлив, може да се �

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени
  • Неодамнешно

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени

DEN 972.80

54(висина Х ширина) Кујната е често неуредна поради многуте работи. Капакот е направен од природно дрво, б