• Неодамнешно
Хсс-Г Дупка Видов 42,0 мм

Хсс-Г Дупка Видов 42,0 мм

DEN 0.33
Достапно на барање

Количина на стоки

Може да се користи во рачни и исправени вежби. Висока концентричност. цврста конструкција со триаголно вратило. Страничното сечење обезбедува лесно сечење, висока ефикасност и прецизност при сечење дупки. мелење. Компасните пили РУКО ХСС-Г се користат во рачни и исправени вежби. Во машините за дупчење колони, користете само рачна храна. Погоден за челик (до 800 Њутни/мм2) и леан челик, обоени и лесни метали, пластика, армирана ткаенина, гипс и лесни панели. Карактеристики : пилот вежба изработена од челик со голема брзина кобалт 5 висока концентричност Стабилна конструкција триаголна цевка Заменлива пилот вежба за мелење прекинувач за чипови страничното сечење обезбедува лесно сечење, висока ефикасност и прецизност при сечење дупки Упатство за употреба : не е погодно за ударно дупчење. Вежба со светлина па дури и притисок Избегнувајте осцилации Набудувајте брзина Табела Користете течност за ладење детали за Производот : Дијаметар : 42,0 мм дијаметар На Вратилото : Сечење 10,0 мм : длабочина на Сечење челик со Голема брзина : до 5,0 мм агол на Сечење : фабричка стандардна Површина : сјајна единица За Пакување За Сечење Со Десна рака : во пластична амбалажа.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени
  • Неодамнешно

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени

DEN 646.40

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална
  • Неодамнешно

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална

DEN 2.00

Целиот хардвер за монтирање вклучен во пакетот 1 x E26 база макс 60 W светилки (Не Се Вклучени) е потребно за �

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
  • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање
  • Неодамнешно

Налепници За Ласерски Број НА МЕКАНИКСИТИ, Број 301 до 400 Тркалезна Самолеплива Рефлектирачка Налепница За Инвентар, Организирање

DEN 1.00

Налепниците со броеви што ги добивате може да се користат во широк спектар на прилики, што ги прави одли�

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, розова црвена роза пеперутка
  • Неодамнешно

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, розова црвена роза пеперутка

DEN 2.33

Една големина одговара на главата на повеќето луѓе, совршена за жени, мажи, девојчиња, момчиња Управен д�