• Неодамнешно
GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална Соба, Дневна Соба И Кујна

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална

DEN 2.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Целиот хардвер за монтирање вклучен во пакетот. 1 x E26 база макс 60 W светилки (Не Се Вклучени) е потребно за овој ѕид светлина. Сите приклучоци и жици на ѕидните светла се во согласност со стандардите на ул. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА за СЕКОЈА ПРОСТОРИЈА : црните ѕидни скали имаат две прилагодливи краци за нишање и подвижна конусна нијанса со црна и античка месинг завршница. Одликувајќи се со модерен инспириран изглед зголемен со неговата црна и античка месинг завршница,ѕидното осветлување нуди и фарма на елеганција. ФЛЕКСИБИЛНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ НАГОРЕ И НАДОЛУ : со прилагодливи завртки за патентни пеперутки и цврсти споеви, овие светилки монтирани на ѕид можат да го максимизираат потенцијалот за осветлување со прилагодување на раката за осветлување и аголот на сенката нагоре и надолу(не од страна на страна).Фарма и стилски гроздобер изглед, едноставен и елегантен дизајн, помагаат да го декорирате вашиот сладок дом поубаво и елегантно. Ова осветлување на ѕидот опфаќа 2 х 10,3" краци што можат да се протегаат до 20,6" вкупно, што го прави совршена големина за секој агол. Прекинувачот лоциран во средината на кабелот го прави ова осветлување на ѕидот погодно за вклучување/исклучување на светлото. ЗАТЕМНЕТ КАКО ВАША ЖЕЛБА : со можност да бидете целосно затемнети со светилки и прекинувачи што се затемнуваат (не се вклучени) , ова ѕидно светло за замавнување нуди бесконечна разноврсност кога станува збор за наоѓање место во вашата визија за декор на домот. 260° вертикално прилагодлив нагоре и надолу (не од страна на страна) замавнете ја раката со завртки за пеперутки со патент и цврсти споеви, додава многу разноврсност додека ви помага да ја насочите светлината точно таму каде што ви треба. Крошната доаѓа во стандардна 4,7" во дијаметар и 1 " во висина, дизајнирана целосно да ја покрие стандардната големина на разводната кутија. Металната нијанса е 7,3" во дијаметар x 8,3 " во должина, нудејќи ви максимално светло и maximumетско чувство.

Повеќе детали

Избор на купувачи

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени
  • Неодамнешно

1 ПАРЧИЊА 450ГР/15оз Празен Проѕирен Стаклен Канистер Домашна Кујна Сад За Складирање Храна Тегли Садови Со Херметички Дрвени

DEN 972.80

54(висина Х ширина) Кујната е често неуредна поради многуте работи. Капакот е направен од природно дрво, б

Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет
  • Неодамнешно

Компјутер Систем За Ладење вода 6 ЕЕЗ Дво-Допир Фитинг Г1/4 Конектор За Шипка Со Навој За Цевка, Погоден За Поврзување На Комплет

DEN 0.33

Погоден за поврзување помеѓу водени блокови, радијатори, пумпи за вода, резервоар и друг комплет за сист

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба
  • Неодамнешно

Тешки Ви Благодариме Картички со Пликови-36 ПК-Злато Ви Благодариме Белешки 4х6 Инчи Бебе Туш Ви Благодариме Картички Свадба

DEN 2.33

?? ????? + ?? ????????? : Сите пликови се со леплива заптивка активирана со вода Со цврста пластична кутија и лесно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа
  • Неодамнешно

Кленплус 3 парчиња. 1. 7Х2, 6 ИНЧИ. Земја Никарагва Знаме Лепенка Национално Знаме Закрпи ЗА Сам Амблем На Костими Униформа

DEN 143.84

Големина : 1,7 / 8Х2, 6 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За
  • Неодамнешно

Пластична Корпа За Отпадоци од неродеко, Мала Корпа За Отпадоци Од 4 Галони, Водоотпорна Корпа За Отпадоци Од Бања, Кеса За

DEN 840.00

КАНТА ЗА ЃУБРЕ БЕЗ КАПАК : големината на оваа корпа за отпадоци е околу 15 Литри / 4 Литри, што обезбедува д

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината...

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот
  • Неодамнешно

100 Парчиња Повторно Запечатливи Миларни Кеси Со Патент,Вреќи Отпорни На Мирис, Торбичка Со Фолија Со Проѕирен Прозорец За Секојдневниот

DEN 191.84

Пакетот вклучува : 100 парчиња вреќи за складирање храна што може повторно да се затворат во едно пакувањ�