• Неодамнешно
Оем Аналогни ADG918BRMZ, Rf Прекинувач SPDT 0MHz до 4GHz 34dB 8-Пински Msop Цевка

Оем Аналогни ADG918BRMZ, Rf Прекинувач SPDT 0MHz до 4GHz 34dB 8-Пински Msop Цевка

DEN 3.33
Достапно на барање

Количина на стоки

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8542.39.00.01 Прекинувач Тип : SPDT Прекинувач Конфигурација : Еден SPDT Број На Прекинувачи : 1 Фреквенција Бенд (MHz) : 0 до 4000 Максимална Фреквенција (MHz) : 4000 Минимална Изолација Напон (d B) : 34 Максимална Загуба Вметнување (d B) : 1.25 Технологија : CMOS/Lvttl Минимален РАБОТЕН НАПОН НА НАПОЈУВАЊЕ (V) : 1,65 Максимален работен напон на напојување (v) : 2,75 минимална Работна Температура (°C) : -40 Максимална Работна Температура (°C) : 85 Степен На Температура На Добавувачот : Индустриско Пакување : број на иглички на цевки : 8 Пакет Добавувач : Стандардно Име На Пакетот Msop : Монтажа На Површина : висина на Пакетот за Монтирање : 0,85 должина На Пакетот : 3 ШИРИНА на пакетот : 3 PCB СМЕНЕТО : 8 ОЛОВО Форма : Галеб КРИЛО.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Хемотон Пластични Фиоки Пластични Фиоки 2 парчиња Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Кутија За Складирање Стапчиња За Јадење
  • Неодамнешно

Хемотон Пластични Фиоки Пластични Фиоки 2 парчиња Стапчиња За Јадење Стапчиња За Јадење Кутија За Складирање Стапчиња За Јадење

DEN 285.44

Пп Изработен од премиум и безбедни материјали, куќиштето за прибор за јадење е и практично за употреба И

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4
  • Неодамнешно

Тексас Карго Панталони За Мажи Мажи Обични Панталони Со Панталони Со Повеќе Џебни Прави Еднобојни Панталони на Отворено 4

DEN 575.84

Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење Железо �

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници
  • Неодамнешно

ФАКДЕМ Силиконски Ленти За Часовници За Гармин Феникс 5 5 Плус 6 6про 22мм Нараквица Претходник 935 945 S60 S62 Паметни Часовници

DEN 832.00

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем
  • Неодамнешно

Wzglod ЕМФ Заштита Шапка, Анти-Зрачење Унисекс Капа, Штити ОД ЕМФ ЕМИ RF 5G БЕЗЖИЧНИ Сигнали, Висока Еластичност Заштитен Шлем

DEN 1159.84

ЕМФ ЗАШТИТА.МИР НА УМОТ Тој е добро дизајниран да одговара на повеќето жени и мажи Ефикасност од 99,9% Зашт

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2
  • Неодамнешно

Микрофибер Водоотпорен Автомобил Чистење Детали Шенил Тестенини Миење Ракавица Ракавица За Автомобилски Тркала Пакет на 2

DEN 191.52

Восок На Восок Надвор ! ① ПОЕФИКАСНО : Ако ја имате вистинската ракавица за перење автомобили, малку мас�

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,
  • Неодамнешно

VVFELIXL Бебе мијалници Памук Бели зајаци Овошје Бебе Муслин мијалници Мека бебешка крпа за лице за новороденчиња за новороденчиња,

DEN 1.00

Мекост : Бебето за крпа на VVFELIXL е изработена од чист памук, мек и густ, што го прави одличен комплет за бањ