• Неодамнешно
AHAFEI 5PCS MTS-102 103 MTS-202 203 TOGGLE SWITCH 6A 125VAC ON ON SPDT 6MM MINI SWITC

AHAFEI 5PCS MTS-102 103 MTS-202 203 TOGGLE SWITCH 6A 125VAC ON ON SPDT 6MM MINI SWITC

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Прекинувачи. Погледнете ја втората слика за повеќе детали. Прекинувачи. Погледнете ја втората слика за повеќе детали. Прекинувачи1. MTS-102 103 MTS-202 203 TOGGLE SWITCH 6 A 125 VAC ON ON SPDT 6 MM MINI SWITCH DPDT ON OFF на водоотпорен дијаметар на дупката за капакот : 6mmmaterial : SPDT. / Dpdtpacking : 1 прекинувач за менување + 2 ореви + 1 wahser + 1 заптивка.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи
  • Неодамнешно

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула
  • Неодамнешно

Најдобри свадбени торта штанд свадба торта штанд сирење пица пита сервер торта пита шпатула пица лопата пита сервер шпатула

DEN 120.80

Сервер за пециво Производот е погоден за ресторани, западни ресторани, пицерии, ресторани за брза храна,