• Неодамнешно
2020 КС Павилјон 16.1 FHD 144Hz IPS ИГРИ Лаптоп | 10th Gen Intel Core i7 - 10750H | 8GB RAM МЕМОРИЈА | 512GB PCIe SSD | NVIDIA 1650Ti | Позадинско Осветлување Тастатура | Windows 10 Дома, Црна

2020 КС Павилјон 16.1 FHD 144Hz IPS ИГРИ Лаптоп | 10th Gen Intel Core i7 - 10750H | 8GB RAM МЕМОРИЈА | 512GB PCIe SSD | NVIDIA

DEN 1439.84
Достапно на барање

Количина на стоки

16,1 инчен FHD дисплеј Го прави секое ниво хипнотизирачко со 144hz, 16-инчен, микро-раб, Целосен HD дисплеј. Дефектите и флеките се значително намалени со нашата длабинска инспекција и тестирање.93 тежина : 5.0 ghz, 12 MB кеш)Графика : nvidia geforce gtx 1650ti 4gboperating систем : windows 10 home 64-BITETHERNET : 10/100/1000mbps ethernetbluetooth : bluetooth 5. Овој компјутер се продава професионална надградба и прилагодување. Тастатура со позадинско осветлување : уживајте во точно пишување, дури и при слабо осветлување.1 тип-а 1 x usb 3.0 WLAN ПОВРЗУВАЊЕ : 802_11_acaudio : HD Аудио Со Стерео Звучницимцр (читач на картички) : MICRO sd КАРТИЧКА READERKEABOARD : тастатура СО ПОЗАДИНСКО осветлување ВО ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА НА ОСТРОВОТ со Вградена нумеричка Тастатура-вградена hd веб камера : yesports : 2 X usb 3. NVIDIA Ge Force GTX 1650ti Графика Ја Погоди слатката точка на крајната Ge Force игри на среќа и неверојатно елегантен дизајн со NVIDIA GTX графика, дизајниран да ги испорача перформансите на игри што ви се потребни во тенок, светлосен фактор. Поддржано ОД 4 GB GDDR6 посветена видео меморија за брз, напреден ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР за побрзо уредување видео и фотографии. Заедно со подобреното Аудио од Б и О, можете да гледате, правите, слушате и играте повеќе без да носите повеќе. 10-Ти генерал Intel Core i7-10750h процесор, до 5. RAM меморијата Е надградена НА 8gb DDR4 меморија за мултитаскинг Соодветна RAM МЕМОРИЈА со висок пропусен опсег за непречено извршување на повеќе апликации. Хард Диск : 512 GB PCIe SSDMemory : 8 GB DDR4 SDRAMOptical Drive : No Display : 16.0, 3-ќелија литиум_ion батерија, Windows 10 Дома 64-битен ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ. Други Карактеристики Целосна Големина Остров Стил Позадинско Осветлување Тастатура, Bluetooth 5. Хард Дискот е надграден НА 512 GB PCIe SSD обезбедува огромен простор за складирање на огромни датотеки, така што ќе можете лесно да складирате важни дигитални податоци и да поминете низ него.1-инчен дијагонала FHD, 144 Hz, IPS, анти-отсјај, микро-работ, WLEDbacklit, 300 nits, 72 Проценти NTSC (1920 x 1080)Резолуција На Екранот : 1920 x 1080touchscreen : Noprocessor : 10-Та Генерација Intel Core I7-10750h Процесор (6-Core, 2.

Повеќе детали

Избор на купувачи

2022 џемпери за жени трендовски обични еластични половини редовни џемпери Божиќни удобни салата за атлетски тренинзи дневни
  • Неодамнешно

2022 џемпери за жени трендовски обични еластични половини редовни џемпери Божиќни удобни салата за атлетски тренинзи дневни

DEN 878.40

Лесни панталони за влечење панталони џогери тренинзи панталони памучни џемпери тренингот трчање дневн

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки
  • Неодамнешно

Homoyoyo 2pcs Универзална складирање кука капа за закачалки кука кука тешки закачалки за облека куки за закачалки за палто куки

DEN 135.20

Куки за wallидови за бања : theидните куки можат цврсто да се залепат на wallидот, кои се отпорни на абење и да �

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени
  • Неодамнешно

Кутија со моливи на геерот, торбичка за моливи, кутија за пенкало, торбичка за пенкало, мала торбичка за моливи, шема на зелени

DEN 646.40

★ Моливцина Големина на случајот : 19.5x4x8,8 cm / 7.7x1.6x3.5 in ★ Материјал за торбички со моливи : кутијата со моли

Мерикарос Персонализирани Мама Обичај Име Ми Кажа Дека сте Одличен Бебе Мечка Доенче Ќебе Првиот Ден На Мајката 1 Подарок
  • Неодамнешно

Мерикарос Персонализирани Мама Обичај Име Ми Кажа Дека сте Одличен Бебе Мечка Доенче Ќебе Првиот Ден На Мајката 1 Подарок

DEN 2.67

Луксузен, свилен, пријатен, идеален за гушкање; Дебелина : 0,6 см Целосна боја насекаде печатење; Отпечато�

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта
  • Неодамнешно

ЛИНРУС Тркалачка Корпа За Перење Алишта, Организатор 3 Решетка Голема Корпа За Перење Алишта Водоотпорни Кеси За Перење алишта

DEN 1.67

●3во1 Пречка За Перењеима страни на корпата за отпадоци за полесно да се одделат обоените алишта и белки

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална
  • Неодамнешно

GEPOW Ѕид Sconces Осветлување, приклучок или Хардвер Прилагодливи Црна Замав Рака Ѕид Светилка Со Антички Месинг Заврши За Спална

DEN 2.00

Целиот хардвер за монтирање вклучен во пакетот 1 x E26 база макс 60 W светилки (Не Се Вклучени) е потребно за �

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;
  • Неодамнешно

Високо Издигнување Камион Замена Фарови Фарови Собранието 1 Пар Одговара За Товарни Авион Колумбија 2004-2017, возачот &засилувач;

DEN 2782.08

?Содржина на пакетотВклучете Комплетен Сет Пар Од Возачка И Патничка Страна (2 парчиња) во Кутија ?Фитмен

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
  • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален
  • Неодамнешно

Ликсфдџ Машинка За Коса, Електричен Безжичен Тример за Брада,Машка Машка Машинка За Безжична Коса 5-во - 1, Мултифункционален

DEN 3.00

5 во 1 комплет за чешлање, содржи 5 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И
  • Неодамнешно

Плоча Душеци Главата Поставува Прибор За Јадење Леплива Зајакот Велигден Вилушка Торба Во Собата Три Цвет Главата Зајаче 4 И

DEN 449.60

Празнични Идеи Подароци : Решетката За Велигденски Прибор За Јадење Додава Жива Атмосфера На Вашата Пра