• Неодамнешно
Полумесечина 3 компјутер. Комплет за метрички одблесоци - CFNWS1-05

Полумесечина 3 компјутер. Комплет за метрички одблесоци - CFNWS1-05

DEN 223.52
Достапно на барање

Количина на стоки

Главите во форма на хексадецимација даваат повеќе точки на контакт на прицврстувачот за да спречат оштетување. Идеално за употреба на хексадецимални ореви направени од помеки материјали. Произведено од челик од хром ванадиум за подобра сила и подолг живот на алатки. Светла, целосна полска хромирана завршница лесно ја брише чистата и се спротивставува на корозијата. Големини запечатени од двете страни на зракот на клучот за брза идентификација. Главите во форма на хексадецимација даваат повеќе точки на контакт на прицврстувачот за да спречат оштетување. Идеално за употреба на хексадецимални ореви направени од помеки материјали. Произведено од челик од хром ванадиум за подобра сила и подолг живот на алатки. Светла, целосна полска хромирана завршница лесно ја брише чистата и се спротивставува на корозијата. Големини запечатени од двете страни на зракот на клучот за брза идентификација. Доверливи од занаетите. Од 1907 година, Crescent понуди квалитетни алатки со докажана иновација што им овозможува на професионалците и диерите да ја завршат работата. Сите приклучоци и ракети ги исполнуваат или ги надминуваат спецификациите на оптоварувањето A.N.S.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај,
  • Неодамнешно

Бран Ултра Тешка Апсорпција За Еднократна Употреба Подлоги За Инконтиненција, 30 х 36 Ватиран Пената И Полимер, 25 По Случај,

DEN 0.33

Најдобро Во Класа АпсорпцијаБран 30 х 36 Инконтиненција Кревет Влошки функција комерцијален супер абсор�

Аргентинско Знаме Фудбал Виси Керамичка Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Прилагодени Подароци За Годишнина Свадба За
  • Неодамнешно

Аргентинско Знаме Фудбал Виси Керамичка Декоративна Плоча Со Штанд За Прикажување Прилагодени Подароци За Годишнина Свадба За

DEN 2.67

Дури и ако сакате да го отстраните подоцна, самолепливото овозможува ѕидна површина без ленти и е многу

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]
  • Неодамнешно

XKMT - Автомобилска Двојна Запалена Бакарна Линија За Сопирачки И Алатка За Месинг Цевки 45 Степени [P/N: ET-АЛАТКА027-ЦРВЕНО+СР]

DEN 1499.20

Бренд : HTTMT Стврднат, мазен конус обезбедува брзи 45° ракети или еден или двоен круг Завртката со една сте�