• Неодамнешно
Szjcltd [2 Пакет] Samsung Galaxy A50 A30 A20 M30 A30S A30s A50s Заштитници На Екран Со Калено Стакло, 9h Цврстина HD Анти-Гребење Анти-Отпечаток Од Прст Анти-Шпионски Заштитници На Екранот

Szjcltd [2 Пакет] Samsung Galaxy A50 A30 A20 M30 A30S A30s A50s Заштитници На Екран Со Калено Стакло, 9h Цврстина HD Анти-Гребење

DEN 3.00
Достапно на барање

Количина на стоки

Висока приватност : вашиот екран ќе биде видлив само за лица директно пред екранот (во режими на гледање портрети). Одржување на содржината на вашиот екран безбедна од сурфањето на рамената на другите во јавност. ●Компатибилност€ Специјално дизајниран За Galaxy A20/A30/A50/M30/A30 S/A50 S. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : сите заштитници на екранот за приватност на калено стакло НЕ ПОДДРЖУВААТ ОТКЛУЧУВАЊЕ ОТПЕЧАТОЦИ ИЛИ ПОД / ВО СЕНЗОР за ОТПЕЧАТОЦИ поради технички проблеми, ве молиме размислете пред купувањето! Тоа не влијае на препознавањето на лицето и отклучувањето на лозинката. ●Заштита на Приватноста против Шпионирање●висококвалитетен филм за приватност во режими на гледање портрети. Тоа е видливо само за лица директно пред екранот и може ефикасно да ја заштити вашата приватност. ●АНТИ-ГРЕБНАТИНИ И ОТПЕЧАТОЦИ од ПРСТИ ● Издржлив заштитник од стаклен екран СО цврстина ОД 9 ЧАСА е направен со засилена технологија. Стаклениот филм може ефикасно да го заштити Вашиот Телефон од несакани гребнатини и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи во вашиот џеб. Специјалната обработка отпорна на масло му помага на вашиот телефон без масло, отпечатоци од прсти, вода и други дамки и го прави филмот лесен за чистење. ●ЛЕСНО СЕ НАНЕСУВА лепило Без Меурчиња за лесна инсталација и остатоци од остатоци кога ќе го соблечете. Едноставните упатства овозможуваат брза и без проблеми инсталација. Дојдете со сите додатоци потребни за успешна инсталација —влажна Крпа, сува крпа и налепници за прашина. Можете совршено да го инсталирате заштитникот за стаклен екран против отпечатоци без потребно искуство. ●Гаранција за инсталација со едно притискање супер лесно, прицврстете го на екранот непречено, без проблеми, без отпечатоци и без меурчиња. Сите заштитници на екранот НА Розовата Продавница се поддржани со 12-месечна Гаранција За Замена и имаат доживотна пријателска услуга за клиентите.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци
  • Неодамнешно

Ура Фаровите Се Вклопуваат за 2019-2022 Чеви Силверадо 1500 [Само За ЛЕД Верзија] ЛЕД Дрл Светилка ЗА Чеви Силверадо Додатоци

DEN 5039.84

[АДАПТАЦИЈА] Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 Чеви Силверадо 1500 (Патничка Страна) ОДГОВАРА САМО ЗА МОДЕЛОТ НА �

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба
  • Неодамнешно

50 брои прекрасни торбички извади, еднократно водоотпорни дебели пластични торби за влечење, торби за ресторани со рачки, торба

DEN 3.33

【Пакетот вклучува】 : ќе добиете пластични кеси за еднократно употреба на 50 парчиња со рачки Средната г�

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми
  • Неодамнешно

Мажите спортски костуми за мажи и шорцеви поставува лето 2 парчиња кратки панталони за ракави кошули за ракави мажи костуми

DEN 192.00

Материјалот е исклучително мек и прилично затегнат ♠ Thracksuit Men Tranksuit Mens Tranksuit Bottons Grey Tracksuit Mens Tracksuit Set mens Jogg

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт