• Неодамнешно
Сони САЛ2875 28-75мм ф2. 8 Сем Блек

Сони САЛ2875 28-75мм ф2. 8 Сем Блек

DEN 1.67
Достапно на барање

Количина на стоки

Преглед На Sony sal-2875 28-75mm f/2.8 Sam Константната Леќа За Зумирање На Отворот е висококвалитетна леќа за зумирање која опфаќа широк опсег на фокусни должини од широк агол до средно телефото. Има постојана решетка од f/2.8 во текот на целиот опсег на зумирање, што го прави особено вреден за контрола на длабочината на полето и достапни светлосни портрети. Спецификации Мин. Отворот : 32 Макс.Зголемување : 0,22 Фокусна Должина : 28-75 Мм Дијаметар : 67мм Димензија(Макс. Дијаметар х Должина); мм : 77, 5х94 Тежина; г : 565 Карактеристики 35мм еквивалентна фокусна должина 42-112, 5 Групи Леќи-Елементи 14 елемент во 16 групи Агол На Гледање, прикачен на апс-ц-формат камера; степени 54-21? Бленда Ножеви 7 Кружни Отворот Да.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На
  • Неодамнешно

Хомојојо Плакарот Кутија За Складирање Облека Организатор Организатор Облека Организатор Решетка За Закачување Организатор На

DEN 2.67

ЧОРАП ФИОКА ДЕЛИТЕЛ употреба на издржлив пп материјал, издржлив, не е лесен за деформација и избледувањ�

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење
  • Неодамнешно

Biuteawal - црно -бел градски wallиден уметност природа молња на удирање во облаците сликарство на платно невреме градско печатење

DEN 1.67

Големина : 12 "x20" x2pcs+12 "x28" x2pcs+12 "x32", големината е прилагодлива, wallидна уметност со мулти панел платно дизај�

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни
  • Неодамнешно

ДУБНИН Притиснете На Ноктите Бадем Краток Гол Мермер Лажни Нокти француски Сјај Природни Балерина Нокти Целосна Покривка Лажни

DEN 111.84

●Висококвалитетни издржливи Нокти за Притискање Како Да Ги Отстраните Лажните Нокти Создадете празни�