• Неодамнешно
Заштитник На Екранот Stejnhge Hydrogel Филм Компатибилен Со Google Pixel 6 Pro 5G, [2Pcs] Флексибилен Tpu Филм, HD Јасен, Без Меурчиња, Лесна Инсталација

Заштитник На Екранот Stejnhge Hydrogel Филм Компатибилен Со Google Pixel 6 Pro 5G, [2Pcs] Флексибилен Tpu Филм, HD Јасен, Без

DEN 0.67
Достапно на барање

Количина на стоки

** * Анти-разнишана во Споредба со калениот филм, филмот со хидрогел не се распаѓа на мали парчиња со остри рабови. Сѐ уште чува цело парче заштитник на екранот за да го заштити екранот на телефонот од гребнатини. ** * Целосна Покриеност* премиум мекиот TPU (флексибилен филм) е дизајниран исклучиво за телефони со закривени рабови за да обезбеди заштита од раб до раб. ** * Технологија за Автоматска Поправка * Сите меурчиња и гребнатини автоматски ќе исчезнат за 24 часа. ** * Висока Дефиниција И Висока Чувствителност 0,01 мм дебелина ви овозможува да го доживеете највисокиот оригинален квалитет на екранот и да ја задржите оригиналната заситена боја на екранот. ** * Олеофобна Обвивка/нано технологија за обработка На Олеофобна обвивка, нечистотијата може многу лесно да се исчисти. ВНИМАНИЕ!Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да го купите и проверете дали моделот што ви треба е ист како и моделот што сте го купиле. Погледнете го видеото за инсталација пред да нанесете заштитник на екранот. Ако има мали гребнатини и меурчиња откако ќе се нанесе заштитникот на екранот, не грижете се и чекајте трпеливо, тој автоматски ќе се опорави во рок од 24 часа. Било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет
  • Неодамнешно

Овошје Зеленчук Произведуваат Еднократно Складирање Контејнер Кошница Гајба За Фрижидер Замрзнувач Оставата Чајната Кујна Пакет

DEN 3.00

* Одличен фрижидер, замрзнувач или контра складирање за овошје и зеленчук Изработени од висококвалитет

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри
  • Неодамнешно

Главни Дизајни На Куќишта Официјално Лиценцирани Вест Хем Јунајтед Фк Џерси 2020/21 Домашен Комплет Мат Винил Налепница За Игри

DEN 1552.00

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Вест Хем Јунајтед Фк Производ Ултра Тенок и Супер Лесен В�

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,
  • Неодамнешно

ЗАВИТКАНА Реверзибилна Хартија За Завиткување-Мини Ролна - 17 Инчи Х 33 Стапки - Тигри во Џунглата И Полка Точка Дизајн За Роденден,

DEN 3.33

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја ролна е широка 17 инчи х долга 33 стапки РЕВЕРЗИБИЛЕН : тропски животни и растен

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички
  • Неодамнешно

Воздушен канистер За Кафе Од Нерѓосувачки Челик &засилувач; Пакет Со Лажичка - Контејнер За Складирање Храна-Патентираниот Херметички

DEN 614.40

Капакот на воздушниот пејзаж не дозволува штетната ултравиолетова светлина да стигне до содржината Се

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи
  • Неодамнешно

Ldchnh Телефон Држач 12 ИНЧЕН 3d Екран Засилувач Мобилен Телефон Лупа Заштитни Филмови Телефон Стојат За Видео Зголемени Очи

DEN 3.00

Функции за заштита и поддршка Лупата е преклоплива и погодна за секој мобилен телефон Висока дефинициј�

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен
  • Неодамнешно

Gatuida 2pcs Мобилна Ѕвезда Девојка Ремен Ланец Камера Рачен Зглоб Акрилна Нараквица Стил Жени За Автомобил Свеж Удобен Прекрасен

DEN 1.00

АКРИЛНИ ТЕЛЕФОНСКИ ЈАЖИЊА не може да се користи за губење на мобилни телефони и други предмети, но може �