• Неодамнешно
Y-NX NEW UJ-265 UJ265 Слот-во лаптоп Внатрешен Blu-ray Burner Drive SATA 12.7mm BD писател Поддршка BDXL

Y-NX NEW UJ-265 UJ265 Слот-во лаптоп Внатрешен Blu-ray Burner Drive SATA 12.7mm BD писател Поддршка BDXL

DEN 1599.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Карактеристики BD-R XL поддршка за 100 GB и 128 GB рекордни дискови со Blu-ray. Slot оптоварување Blu-ray Super Multi Burner чита и пишува дискови Blu-ray, DVD и CD. Со лево LED, копче и рамка. За лаптоп/ компјутер/ htpc. Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 10 и OS 8.6 или повисока. Карактеристики BD-R XL поддршка за 100 GB и 128 GB рекордни дискови со Blu-ray. Slot оптоварување Blu-ray Super Multi Burner чита и пишува дискови Blu-ray, DVD и CD. Со лево LED, копче и рамка. За лаптоп/ компјутер/ htpc. Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 10 и OS 8.6 или повисока. Модел : UJ265 Дебелина : 12,7мм Интерфејс : SATA натоварен Тип : Димензии на слот-инс : 128x129x12,7 mm Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 10 Поддршка Mac OS 8.6 или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко Прочитајте ја брзината DVD-ROM MAX 8x CAV CD-ROM MAX 24 X CAV BD-ROM MAX 2 X CAV (за видео)/MAX 6 X CAV (за податоци) Writcd-R : Max.24x CAV CD-RW : 4x CLV ЦД-со голема брзина ЦД- RW : 10xclv Ultra Speed ​​CD-RW : Max.16 X зона CLV DVD-R : MAX.8 X CAV DVD-R DL : MAX.6 X зона CLV DVD-RW : MAX.6 X зона CLV DVD+R : MAX.8 X CAV DVD +R DL : Max.6x зона CLV DVD+RW : Max.8x зона CLV DVD-RAM : 3x-5x PCAV (4.7 GB) BD-R (SL/DL) : MAX.6 X CAV BD-RE (SL/DL ) : 2xclv BD-R (TL/QL) : Max.4x PCAV BD-RE (TL) : брзина од 2xclve.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бебе девојки Божиќен фустан дете со долги ракави снегулки туту фустан +лента за глава 2 парчиња облека за девојчиња Божиќна
  • Неодамнешно

Бебе девојки Божиќен фустан дете со долги ракави снегулки туту фустан +лента за глава 2 парчиња облека за девојчиња Божиќна

DEN 159.84

Тоа е добар избор како Божиќни подароци Убав туту фустан поставен за вашето бебе За повеќе детали, погле

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија
  • Неодамнешно

Мрзливи Кафе Чаша Стигнале Значка Носителот Ролна Метал Значка Клип Држачи Лична Карта Со Појас Клип За Домашна Канцеларија

DEN 223.84

нерѓосувачки челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од нерѓосувачки челик, многу из

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo
  • Неодамнешно

Ysnuo модна мека TPU-апсорпција против шок, носејќи шок-изобилна заштитна обвивка за обвивки за обвивка за обвивка за Nintendo

DEN 742.40

? Нуди целосна заштита низ целиот уред и го штити вашиот уред од секојдневните испакнатини, гребнатини, �

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари
  • Неодамнешно

Јардве 18 парчиња Пакети Година На Тигарот Црвени Чанти Мултиалат Паричник Свадбени Пликови Нова Година Хонгбао Подарок Пари

DEN 118.40

2023 Новогодишни Материјали : СРЕЌЕН НОВОГОДИШЕН ПОДАРОК Ставете малку готовина или монети во црвени пли

Womenените миди фустан, каросек клуб миди фустан секси длабок v врат, избришан колк плетен фустан краток основен фустан од миди
  • Неодамнешно

Womenените миди фустан, каросек клуб миди фустан секси длабок v врат, избришан колк плетен фустан краток основен фустан од миди

DEN 1.00

Имајќи добра хигроскопчност и дишење, удобно за носење.86 '' —должина : 99cm / 38.20 '' Хип : : 8297cm / 32.19 '' Големина :