• Неодамнешно
Y-NX NEW UJ-265 UJ265 Слот-во лаптоп Внатрешен Blu-ray Burner Drive SATA 12.7mm BD писател Поддршка BDXL

Y-NX NEW UJ-265 UJ265 Слот-во лаптоп Внатрешен Blu-ray Burner Drive SATA 12.7mm BD писател Поддршка BDXL

DEN 1599.84
Достапно на барање

Количина на стоки

Карактеристики BD-R XL поддршка за 100 GB и 128 GB рекордни дискови со Blu-ray. Slot оптоварување Blu-ray Super Multi Burner чита и пишува дискови Blu-ray, DVD и CD. Со лево LED, копче и рамка. За лаптоп/ компјутер/ htpc. Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 10 и OS 8.6 или повисока. Карактеристики BD-R XL поддршка за 100 GB и 128 GB рекордни дискови со Blu-ray. Slot оптоварување Blu-ray Super Multi Burner чита и пишува дискови Blu-ray, DVD и CD. Со лево LED, копче и рамка. За лаптоп/ компјутер/ htpc. Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 10 и OS 8.6 или повисока. Модел : UJ265 Дебелина : 12,7мм Интерфејс : SATA натоварен Тип : Димензии на слот-инс : 128x129x12,7 mm Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA / WIN 7 / WIN 8 / WIN 10 Поддршка Mac OS 8.6 или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко или повисоко Прочитајте ја брзината DVD-ROM MAX 8x CAV CD-ROM MAX 24 X CAV BD-ROM MAX 2 X CAV (за видео)/MAX 6 X CAV (за податоци) Writcd-R : Max.24x CAV CD-RW : 4x CLV ЦД-со голема брзина ЦД- RW : 10xclv Ultra Speed ​​CD-RW : Max.16 X зона CLV DVD-R : MAX.8 X CAV DVD-R DL : MAX.6 X зона CLV DVD-RW : MAX.6 X зона CLV DVD+R : MAX.8 X CAV DVD +R DL : Max.6x зона CLV DVD+RW : Max.8x зона CLV DVD-RAM : 3x-5x PCAV (4.7 GB) BD-R (SL/DL) : MAX.6 X CAV BD-RE (SL/DL ) : 2xclv BD-R (TL/QL) : Max.4x PCAV BD-RE (TL) : брзина од 2xclve.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти
  • Неодамнешно

Мејплус Хартија За Завиткување Ролна-Мини Ролна - 17 инчи Х 120 инчи По ролна - 3 Различен Дизајн На Црно Златни Мермерни Ленти

DEN 0.33

МЕТАЛЕН СЈАЈ : Вклучувајќи 3 ролни Дизајн на црно злато со акцент на фолија, вклучувајќи мермер, дијагона

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка
  • Неодамнешно

Ретроспек шише со шише со шише со вода за вода за ретроспекци шише со вода од шише, капа за пластично шише со вода БПА со заптивка

DEN 127.84

Лесен за употреба Брзи голтки за пристап во која било точка во вашата авантура со удобен дизајн на врвот

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци
  • Неодамнешно

Тервис Јао Ченг Разладено Овошје Портокал Тангело Направено Во Сад Двојни Ѕидови Изолирани Тамблер Патување Чаша Држи Пијалоци

DEN 479.84

Тервис тамблерите имаат конструкција изолирана со двоен ѕид што ги одржува пијалоците топли или ладни �

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со
  • Неодамнешно

Анкирол 100 парчиња Божиќна Органза Чанти За Накит Од Снегулки Торби За Подароци За Бонбони Примероци Прикажуваат Торбички Со

DEN 0.67

1.Торби со врвки : тие се совршени за фрлање на моите визиткартички и неколку примероци 2.Неверојатни за в

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,
  • Неодамнешно

Одложување спреј за мажи, машки спреј за десензибилизирање, ефикасно го проширува времето на мажите и ја подобрува удобноста,

DEN 2.00

Формула што не се вкочануванашиот машки спреј за одложување на десензибилизирање не содржи лидокаин шт